Created: 29 March 2018

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zachęcają polskie firmy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu zamówieniowym Organizacji Narodów Zjednoczonych, które odbywa się rokrocznie w Nowym Jorku pt. „EU - UN Procurement Seminar”. Tegoroczna, piętnasta edycja odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia br. PARP i MSZ RP koordynują udział polskich firm w wydarzeniu, a przedstawiciele obu instytucji będą obecni podczas nowojorskiego seminarium. Rejestracja na wydarzenie trwa!

 

Read more ...

Created: 21 August 2017

Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych pn. „UNDP Procurement Support Services to the Ministry of Health of Ukraine - business opportunities”, które odbędzie się 5 września br. o godzinie 10.00 w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (ul. Pańska 81/83 w Warszawie).

Read more ...

Created: 03 August 2017

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia publiczne w najbliższych tygodniach uruchomi rejestrację na trzy wydarzenia seminaryjne, które odbędą się w Warszawie.

Read more ...

Created: 17 March 2017

Eksperci Punktu Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych informowali o możliwościach związanych z zamówieniami organizacji międzynarodowych.

Read more ...

Created: 17 July 2015

Zachęcamy do uczestnictwa w nieodpłatnym seminarium dla przedsiębiorców nt. zamówień publicznych w ramach systemu ONZ, które odbędzie się 20 lipca 2015 r. (poniedziałek) w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie. Spotkanie otworzy Wicepremier, Minister Gospodarki Pan Janusz Piechociński.

Seminarium odbędzie się pod patronatem Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne (MZP).

Read more ...