Utworzono: 24 lipca 2018

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem edukacyjnym dot. aspektu zw. z zamówieniami publicznymi: delegowaniem pracowników w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 

więcej

Utworzono: 16 lipca 2018

Zachęcamy do zapoznania się z "Przewodnikiem po rejestracji w bazie United Nations Global Marketplace dla firm". Przewodnik został przygotowany przez agencję ONZ: United Nations Office for Project Services (UNOPS).

więcej

Utworzono: 13 lipca 2018

Uprzejmie informujemy, że już we wrześniu br. organizujemy kolejne seminaria w zw. z realizacją przez PARP międzynarodowego projektu SESAM. Dotyczyć będą: zamówień publicznych organów administracji Unii Europejskiej, w tym Komisji Europejskiej oraz zamówień innowacyjnych. Więcej informacji: wkrótce!

więcej

Utworzono: 4 lipca 2018

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jako pierwszy podmiot administracji publicznej w Polsce dołączyła do grona polskich podmiotów, zarejestrowanych w bazie ONZ: United Nations Global Marketplace.

więcej

Utworzono: 4 lipca 2018

W zw. z realizacją przez PARP projektu SESAM zachęcamy do zapoznania się z wideonagraniem dot. możliwości biznesowych dla polskich firm, w szczególności sektora MŚP w zw. z zamówieniami publicznymi Komisji Europejskiej i innych organów UE. Zachęcamy!

więcej

Utworzono: 29 czerwca 2018

W związku z informacją Ministerstwa Finansów RP uprzejmie informujemy o możliwościach biznesowych dla polskich firm w zw. z podpisaną przez polski rząd umową kredytu wiązanego na rzecz Mongolii. W najbliższym czasie, w ramach w/w umowy planowany jest w Mongolii przetarg dot. uprawy i przetwórstwa warzyw. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją.

więcej

Utworzono: 29 czerwca 2018

W związku z informacją Ministerstwa Finansów RP uprzejmie informujemy o możliwościach biznesowych dla polskich firm w zw. z podpisaną przez polski rząd umową kredytu wiązanego na rzecz Mongolii. W najbliższym czasie, w ramach w/w umowy planowany jest w Mongolii przetarg dot. utylizacji odpadów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją.

więcej