Utworzono: 12 października 2018

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP informujemy o przetargu ogłoszonym przez Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), który dotyczy realizacji usług doradczych i badawczych dla OECD zgodnie z założeniami Strategii Cyfrowej OECD. Dokumenty przetargowe należy złożyć do 5 listopada br.

więcej

Utworzono: 25 września 2018

W dniu 5 października 2018 r. w Genewie (Szwajcaria) odbyło się seminarium z ekspertami International Communication Union pt. "Connecting to the Global Innovation Ecosystem". Zachęcamy do zapoznania się z materiałami z seminarium.

więcej

Utworzono: 30 sierpnia 2018

W zw. z realizacją przez PARP projektu SESAM, mającego na celu wsparcie MŚP na zagranicznych rynkach zamówieniowych, zachęcamy do udziału w webinarium nt. zamówień zrównoważonych na przykładzie miasta Monachium (Niemcy). Webinarium odbędzie się 13 września br. Zachęcamy do udziału!

 

więcej

Utworzono: 24 lipca 2018

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem edukacyjnym dot. aspektu zw. z zamówieniami publicznymi: delegowaniem pracowników w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 

więcej

Utworzono: 16 lipca 2018

Zachęcamy do zapoznania się z "Przewodnikiem po rejestracji w bazie United Nations Global Marketplace dla firm". Przewodnik został przygotowany przez agencję ONZ: United Nations Office for Project Services (UNOPS).

więcej

Utworzono: 4 lipca 2018

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jako pierwszy podmiot administracji publicznej w Polsce dołączyła do grona polskich podmiotów, zarejestrowanych w bazie ONZ: United Nations Global Marketplace.

więcej

Utworzono: 4 lipca 2018

W zw. z realizacją przez PARP projektu SESAM zachęcamy do zapoznania się z wideonagraniem dot. możliwości biznesowych dla polskich firm, w szczególności sektora MŚP w zw. z zamówieniami publicznymi Komisji Europejskiej i innych organów UE. Zachęcamy!

więcej