Utworzono: 19 czerwca 2018

W związku z informacją Ministerstwa Finansów RP uprzejmie informujemy o możliwościach biznesowych dla polskich firm w zw. z podpisaną przez polski rząd umową kredytu wiązanego na rzecz Mongolii. W najbliższym czasie, w ramach w/w umowy planowany jest w Mongolii przetarg na zakup mobilnych szpitali polowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

więcej

Utworzono: 18 czerwca 2018

W ramach działalności Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP uprzejmie informujemy, że dokument: Kodeks postępowania dostawcy dla systemu ONZ (ang. "UN Supplier Code of Conduct") został zaktualizowany i jest dostępny na stronie United Nations Global Marketplace (dalej: UNGM).

więcej

Utworzono: 18 czerwca 2018

Zachęcamy do zapoznania się z broszurami informacyjnymi w wybranych obszarach zw. z zagranicznymi zamówieniami publicznymi, w tym: zamówieniami Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, zielonymi zamówieniami publicznymi oraz dofinansowaniem do innowacyjnych zamówień publicznych. Broszury powstały w zw. z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i partnerskie ośrodki w Berlinie, Monachium (Niemcy), Turynie (Włochy) i Grenoble (Francja) projektu SESAM, dofinansowanego ze środków KE.

więcej

Utworzono: 18 czerwca 2018

14 czerwca 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie odbyła się konferencja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Obrony Narodowej pt. “Dzień polskiego przemysłu obronnego z obszaru łączności i informatyki. Możliwości współpracy z Agencją NATO ds. Łączności i Informatyki (NCIA) w obszarze zamówień publicznych”. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi.

więcej

Utworzono: 26 kwietnia 2018

23 kwietnia 2018 r. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie odbyło się szkolenie MZP PARP nt. zamówień publicznych w Republice Czeskiej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi ze spotkania.

Utworzono: 25 kwietnia 2018

Zachęcamy do wypełnienia ankiety nt. rynku zamówień publicznych Unii Europejskiej i poza UE. Ankieta została przygotowana w ramach grupy roboczej ds. zamówień publicznych sieci Enterprise Europe Network.  

więcej

Utworzono: 13 kwietnia 2018

W dniach 9-10 kwietnia 2018 r. w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone) odbyło się seminarium pt. „EU – UN Procurement Seminar”. W seminarium uczestniczyli przedstawiciele polskich firm i przedstawicieli administracji: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Wydziału Promocji, Inwestycji i Handlu Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W zw. z udziałem polskich firm w seminarium, PARP i MSZ RP wspólnie przygotowały i zrealizowały komponent gospodarczy.

więcej