Utworzono: 17 listopada 2017

13 listopada 2017 r. odbyła się misja gospodarcza PARP do europejskiej siedziby Organizacji Narodów Zjednoczonych w Genewie w związku z organizowanym przez Biuro ONZ w Genewie seminarium dla firm nt. procedur zamówieniowych ONZ.

więcej

Utworzono: 17 listopada 2017

16 listopada 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie odbyło się seminarium pt. "Krajowe i zagraniczne zamówienia publiczne po nowemu - perspektywa MŚP" zorganizowane w związku z realizacją przez Polską Agencję Przedsiębiorczości projektu SESAM. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi, w tym prezentacjami przedstawionymi w trakcie spotkania.

więcej

Utworzono: 19 października 2017

W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, zachęcamy do zapoznania się publikacją dot. rynku zamówień publicznych w Niemczech. Przewodnik opracowany został przez P. Angelikę Hoess z organizacji Auftragsberatungszentrum Bayern e.V.

więcej

Utworzono: 16 października 2017

28 września 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju odbyła się konferencja pn. "How to do business with the NATO Support and Procurement Agency?" zorganizowana pod patronatem Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP.

więcej

Utworzono: 9 października 2017

W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, poniżej załączona została lista podmiotów zamawiających, mających siedzibę w Berlinie (Niemcy).

więcej

Utworzono: 19 września 2017

Uprzejmie informujemy, że chorwacka spółka państwowa LNG Hrvatska(LNG CROATIA LCC) opublikowała zaproszenia do składania ofert w przetargu na dostawę pływającego terminala LNG oraz budowę urządzeń naziemnych na wyspie Krk.

więcej

Utworzono: 7 sierpnia 2017

Zachęcamy Państwa do śledzenia aktualnych ogłoszeń przetargowych podmiotów zrzeszonych w systemie Organizacji Narodów Zjednoczonych.

więcej