Utworzono: 26 kwietnia 2018

23 kwietnia 2018 r. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie odbyło się szkolenie MZP PARP nt. zamówień publicznych w Republice Czeskiej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi ze spotkania.

Utworzono: 25 kwietnia 2018

Zachęcamy do wypełnienia ankiety nt. rynku zamówień publicznych Unii Europejskiej i poza UE. Ankieta została przygotowana w ramach grupy roboczej ds. zamówień publicznych sieci Enterprise Europe Network.  

więcej

Utworzono: 13 kwietnia 2018

W dniach 9-10 kwietnia 2018 r. w Nowym Jorku (Stany Zjednoczone) odbyło się seminarium pt. „EU – UN Procurement Seminar”. W seminarium uczestniczyli przedstawiciele polskich firm i przedstawicieli administracji: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Wydziału Promocji, Inwestycji i Handlu Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W zw. z udziałem polskich firm w seminarium, PARP i MSZ RP wspólnie przygotowały i zrealizowały komponent gospodarczy.

więcej

Utworzono: 3 kwietnia 2018

W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, mającego na celu wsparcie firm na rynkach zagranicznych zamówień publicznych, uprzejmie informujemy, że zakończony został nabór polskich instytucji zamawiających w zw. z możliwością publikacji ich profili w wykazie udostępnionym przedsiębiorcom zagranicznym, którzy są zainteresowani realizacją zamówień dla polskich zamawiających.

więcej

Utworzono: 29 marca 2018

26 marca 2018 r. w warszawskim Centrum Przedsiębiorczości Smolna odbyło się szkolenie nt. niemieckiego rynku zamówień publicznych. W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele firm, zainteresowani aktywnym udziałem w w/w rynku zamówieniowym. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi ze szkolenia, przygotowanymi przez ekspertów kancelarii prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM

więcej

Utworzono: 22 lutego 2018

W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, mającego na celu wsparcie firm na rynkach zagranicznych zamówień publicznych, uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość publikacji profili polskich instytucji zamawiających w wykazie udostępnionym przedsiębiorcom zagranicznym, którzy są zainteresowani realizacją zamówień dla polskich zamawiających. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.

więcej

Utworzono: 21 lutego 2018

Uprzejmie informujemy o planowanym cyklu warsztatów MZP PARP nt. zagranicznych zamówień publicznych obejmującym rynki: niemiecki, czeski i włoski. Zachęcamy do śledzenia strony www.mzp.parp.gov.pl i www.parp.gov.pl. Wkrótce więcej informacji!

więcej