Uprzejmie zapraszamy polskich przedsiębiorców na seminarium Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z Banku Światowego (World Bank – WB), Międzynarodowej Korporacji Finansowej (International Finance Corporation - IFC) oraz Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (Asian Infrastructure Investment Bank – AIIB). Seminarium dotyczyć będzie możliwości współpracy polskich firm z WB, IFC i AIIB przy projektach finansowanych przez te instytucje.

Seminarium odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia 2017 r. w godz. 9:00-14.00 w siedzibie Akademii Dyplomatycznej MSZ (Warszawa, ul. Podwale 7).

 

Seminarium składać się będzie z następujących części:

  1. Część teoretyczna dedykowana przedsiębiorcom zainteresowanym projektami finansowanymi przez AIIB, IFC i WB, ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących procedur, realizowanych inwestycji i kluczowych sektorów;
  2. Warsztat prowadzony przez ekspertów IFC i WB nt. praktycznych aspektów udziału w zamówieniach publicznych tych instytucji, m.in. procedura rejestracji, etapy postepowania przetargowego, przykłady typu case study, indywidualne rozmowy z przedstawicielami IFC i WB.
  3. Spotkanie z ekspertami z AIIB nt. inwestycji realizowanych przez bank i możliwości udziału polskich firm w projektach banku.
  4. Spotkanie z przedstawicielami instytucji krajowych (MF, MIiB, NBP, ZBP) nt. współpracy z AIIB, IFC i WB oraz realizowanych projektów.

Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim przez ekspertów z AIIB, IFC, WB.

 

Mając na uwadze sprawną organizację przedsięwzięcia, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium poprzez wypełnienie załączonego FORMULARZA REJESTRACYJNEGO i przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.