18-21 września w Kopenhadze odbędzie się wydarzenie skierowane do podmiotów z branży farmaceutycznej i medycznej, zainteresowanych współpracą z UNICEF, UNFPA i WHO.

 

Spotkanie, organizowane jest pod auspicjami ONZ, skierowane jest m.in. do producentów, ekspertów ds. jakości bezpieczeństwa i wydajności, przedstawiciele agencji zamówień publicznych,  donorów międzynarodowych, zainteresowanych udziałem w projektach pomocowych dla rejonów pozbawionych wyspecjalizowanej opieki medycznej. Chodzi nie tylko o producentów szczepionek i gotowych produktów farmaceutycznych, ale także producentów sprzętu do diagnostyki in vitro czy środków antykoncepcyjnych.

 

Rejestracja na to spotkanie możliwa jest już na stronach WHO:   https://extranet.who.int/prequal/events/next-joint-unicef%E2%80%93unfpa%E2%80%93who-meeting-18-september-2017-0

Dodatkowe informacje można pozyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.