Zachęcamy Państwa do śledzenia aktualnych ogłoszeń przetargowych podmiotów zrzeszonych w systemie Organizacji Narodów Zjednoczonych.

 

1. Zaproszenie do składania ofert (Invitation to bid): Provision of Technical Documentation for reconstruction of Vranje Hospital Wards

Zamówienie dotyczy przebudowy oddziałów szpitala we Vranje (Serbia), które zostaną funkcjonalnie połączone z powstającym blokiem chirurgicznym. Wybrany projektant stworzy:

  • koncepcję architektoniczną opartą na istniejącej dokumentacji i planie;
  • projekt pozwolenia na budowę;
  • szczegółowy plan wykonania robót.

Dokumentacja przetargowa: https://www.ungm.org/Public/Notice/60324

Termin składania ofert upływa w dniu 25/08/2017 10:00 UTC (12:00 CET).

Kontakt ws. przetargu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2. Zaproszenie do składania ofert (Invitation to bid): Invitation to Bid for Supply and Installation of the Traffic Signalling for IBM CCP Merdare

Zamówienie obejmuje dostarczenie, instalację i przeprowadzenie testów infrastruktury drogowej: oznakowań i znaków drogowych, sygnalizacji świetlnej oraz szlabanów drogowych.

Dokumentacja przetargowa: https://www.ungm.org/Public/Notice/60289

Termin składania ofert upływa w dniu 21/08/2017 16:00 CET.

Kontakt ws. przetargu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

W przypadku powyższych przetargów, jak i pozostałych ogłaszanych przez United Nations Office for Project Services UNOPS, zainteresowani przedsiębiorcy, powinni odpowiedzieć na zaproszenie za pośrednictwem portalu UNGM https://www.ungm.org/Public/Notice/60324. Następnie, w celu uzyskania dostępu do dalszych etapów postępowania, należy zarejestrować się na portalu e-sourcing UNOPS https://esourcing.unops.org/#/. Po zalogowaniu (login i hasło są identyczne jak te używane przy rejestracji na konto w UNGM), przetarg ten wyświetli się jako aktywny. Instrukcja dot. korzystania z e-sourcing portalu UNOPS, przygotowana w języku angielskim, jest dostępna do pobrania W TYM MIEJSCU.

Wszystkie ogłoszenia dostępne są na stronie internetowej United Nations Global Marketplace https://www.ungm.org/Public/Notice. Aby móc aktywnie uczestniczyć w postępowaniach przetargowych, anonsowanych na stronie, należy dokonać rejestracji za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego na stronie https://www.ungm.org/Account/Registration.

O aktualnej UNOPS Procurement Manual piszemy w TYM MIEJSCU.

 

W przypadku pytań związanych z przetargami ONZ, procesem rejestracji oraz korzystaniem z bazy UNGM, prosimy o kontakt z Punktem Informacyjnym Międzynarodowe Zamówienia Publiczne, pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że do końca sierpnia obowiązuje 50% zniżka na wykupienie usługi Tender Alert Service, dzięki której będą Państwo otrzymywali bezpośrednie powiadomienia o ogłoszeniach przetargowych zgodnych z profilem prowadzonej działalności. Po zniżce, kwota rocznej subskrybcji wynosi 125 USD. Aby skorzystać z tego narzędzia, należy dokonac rejestracji w bazie UNGM.

 

Przypominamy równocześnie o naszej darmowej publikacji "Zamówienia publiczne Organizacji Narodów Zjednoczonych - praktyczny przewodnik".