Sekretariat Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie z siedzibą w Wiedniu (Austria) opublikował tzw. RFQ (ang. request for quotation, zapytanie o cenę) w zw. z zapotrzebowaniem na wdrożenie systemu SIEMw Organizacji. Zapytanie skierowane jest do firm z sektora IT/ICT.

 System SIEM jest zaawansowanym, informatycznym systemem bezpieczeństwa (ang. security incident and event management consultancy services).

Treść zapytania ofertowego na stronie Organizacji: tutaj

Zalecamy dokładne zapoznianie się z dokumentacją i wszystkimi jej załącznikami.

 

Numer referencyjny: RFQ/SEC/485590 - SIEM Consultancy

Data publikacji ogłoszenia: 1.02.2018

Termin na złożenie oferty: godz. 14:00, 26.02.2018 (czas lokalny: Wiedeń, Austria)

Planowany czas trwania kontraktu: 6 miesięcy

Procedura przetargowa mająca zastosowanie: RFQ (ang. request for quotation, zapytanie o cenę)

 

Przygotowaną ofertę należy przesłać z zachowaniem w/w terminu drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W polu temat wiadomości należy wpisać: RFQ/SEC/485590 - SIEM Consultancy

Oferta powinna zawierać pisemne odpowiedzi na zapytania wskazane w Aneksie D dokumentacji przetargowej (część techniczna oferty) i informacje nt. ceny zgodnie z formularzem stanowiącym Aneks E przedmiotowej dokumentacji (część finansowa oferty).

Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją przez dostawcę ogólnych warunków dot. zapytania o cenę (ang. the OSCE General Conditions of Contract for Services), dostępnych tutaj

 

Oferty zgodnie z trybem RFQ mogą składać polskie firmy, które są zarejestrowane jako potencjalni dostawcy w bazie Organizacji za pośrednictwem formularza, tzw. "Vendor Registration Form". Jeśli firma nie jest jeszcze zarejestrowana zgodnie z przedmiotowym fomularzem, należy go przesłać przy okazji składania oferty. Formularz dostępny jest do pobrania tutaj

W sprawach zw. z wypełnieniem i wysłaniem formularza zalecamy bezpośredni kontakt z pracownikiem Organizacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pytania zw. z ofertą należy kierować do:

Yury Golovkov

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do 20 lutego 2018 r., godz. 14:00 czasu lokalnego (Wiedeń, Austria)