Utworzono: 17 marca 2017

Eksperci Punktu Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych informowali o możliwościach związanych z zamówieniami organizacji międzynarodowych.

więcej

Utworzono: 10 czerwca 2016
Punkt Informaycjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP objął patronat honorowy nad IV Kongresem Infrastruktury Polskiej, który odbędzie się 22 czerwca br. w Warszawie. Podczas kongresu zostaną omówione istotne zagadnienia infrastrukturalne dot. krajowego rynku infrastruktury transportowej i energetycznej. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.
Utworzono: 30 maja 2016

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP zachęca do udziału w seminarium pn. "Przegląd instrumentów wsparcia eksportu na globalnym rynku zamówień publicznych", które odbędzie się 14 czerwca br. (wtorek) w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.

 

więcej

Utworzono: 17 maja 2016

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP zachęca do udziału w seminarium pn. "Przegląd instrumentów wsparcia eksportu na globalnym rynku zamówień publicznych", które odbędzie się 14 czerwca br. (wtorek) w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. Rejestracja: wkrótce!

więcej

Utworzono: 17 maja 2016

Uprzejmie informujemy, iż podczas tegorocznego VIII Europejskiego Forum Gospodarczego w Katowicach odbędzie się panel dyskusyjny dot. zamówień publicznych organizacji międzynarodowych. W panelu udział potwierdził dr Michał Polański, Dyrektor Departamentu Promocji Gospodarczej PARP.

więcej

Utworzono: 16 maja 2016

W imieniu Pana Johna Abrahama Godsona, Prezesa Instytutu Afrykańskiego zapraszamy do udziału w Polsko-Afrykańskim Forum Ekonomicznym POLAFRO. Ubiegłoroczna edycja forum zgromadziła ponad 500 uczestników z 30 krajów. Wydarzenie odbędzie się 31 maja br. w Warszawie. Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP jest partnerem strategicznym spotkania.

więcej

Utworzono: 5 maja 2016

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP, Grupa Pietrucha oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego zachęcają przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem działalności gospodarczej na rynkach afrykańskich do udziału w misji gospodarczej do Kigali (Rwanda, Afryka), która odbędzie się w dniach 23 - 27.05.2016 r.

więcej