Utworzono: 12 października 2018

Informujemy, że w dniach 12 -13 listopada 2018 r. w Berlinie (Niemcy) odbędzie się NATO Industry Forum. Konferencja umożliwia przedstawicielom firm podjęcie konsultacji z Agencją w obszarach: wymagań NATO dot. zdolności obronnych, procesu rozwoju zdolności i wykorzystania rozwiązań innowacyjnych w NATO. Nabór trwa!

 

więcej

Utworzono: 28 września 2018

Zachęcamy przedstawiciela krajowego sektora prywatnego i publicznego do udziału w kolejnej wizycie szkoleniowej w Genewie (Szwajcaria) w zw. z organizacją przez ONZ konferencji pt. "How to do business with Common Procurement Activities Group (CPAG)". Konferencja odbędzie się 6 listopada br., udział w niej jest nieodpłatny. Rejestracja trwa!

więcej

Utworzono: 23 sierpnia 2018

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej zachęcają przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej oraz członków instytucji otoczenia biznesu do wzięcia udziału w misji szkoleniowej do Genewy, która odbędzie się w dniach 4 – 6 września 2018 r. Nabór na wydarzenie został zakończony, dziękujemy za zagłoszenia.

więcej

Utworzono: 25 lipca 2018

W zw. z realizacją przez PARP projektu SESAM, serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniu pt. "Zamówienia publiczne Komisji Europejskiej i innych organów Unii Europejskiej z perspektywy sektora prywatnego". Szkolenie odbędzie się 3 września 2018 r. (poniedziałek) w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia, rejestracja na szkolenie trwa!

więcej

Utworzono: 11 czerwca 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach 10 - 13 września 2018 r. w Durbanie (Republika Południowej Afryki) odbędzie się Konferencja Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej "ITU Telecom World 2018", jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla sektora IT/ICT. Rejestracja na wydarzenie trwa!

więcej

Utworzono: 6 czerwca 2018

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zapraszają na III Forum Eksportowe, które odbędzie się 15 czerwca br. w siedzibie Urzędu przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu. Tematyka tegorocznego Forum dotyczy wsparcia finansowego dla wielkopolskich przedsiębiorców, w tym eksporterów, oraz wsparcia dla firm w ramach realizacji zamówień publicznych dla organizacji międzynarodowych, jak Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ), Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), NATO, Międzynarodowy Czerwony Krzyż, itp. Jest to jeszcze mało znany sposób na rozwijanie potencjału eksportowego polskich firm, który zdecydowanie zasługuje na większe zainteresowanie ze strony biznesu.

więcej

Utworzono: 23 maja 2018

W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, mającego na celu promocję zamówień UE wśród przedsiębiorców, zachęcamy do udziału w szkoleniu poświęconym elektronizacji zamówień publicznych w Unii Europejskiej. Szkolenie odbędzie się 25 czerwca br. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. Rejestracja trwa, zapraszamy!

więcej