Utworzono: 21 lutego 2018

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP i Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP zachęcają do udziału w seminarium organizowanym we współpracy z Pracodawcami Pomorza pt. „Rynek zamówień publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych w zasięgu polskich firm”. Seminarium odbędzie się 1 marca br. w Gdańsku. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Rejestracja trwa!

więcej

Utworzono: 6 lutego 2018

Zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu zamówieniowym, które odbywa się rokrocznie w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych, czyli: EU - UN Procurement Seminar. Tegoroczna, piętnasta edycja odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia br. Rejestracja na wydarzenie trwa!

więcej

Utworzono: 5 lutego 2018

W imieniu Ministerstwa Gospodarki Republiki Białorusi oraz we współpracy z Białoruskim Funduszem Finansowego Wsparcia Przedsiębiorców, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza polskie podmioty gospodarcze do wzięcia udziału w 8 Edycji Giełdy Podwykonawców dla branży przemysłowej, która odbędzie się w 29.05 br. w Mińsku, Republika Białorusi.

więcej

Utworzono: 5 lutego 2018

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi z praktycznych warsztatów Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP nt. tworzenia konsorcjów i innych form współpracy przy przetargach publicznych pt. "Zamień kontakty na kontrakty", które odbyły się 29 stycznia br. w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, w Warszawie.

więcej

Utworzono: 30 stycznia 2018

Informujemy, że w dniach 20-21 marca 2018 r. odbędzie się II Kongres Wykonawców Zamówień Publicznych, spotkanie przedsiębiorców realizujących kontrakty publiczne w Polsce, w trakcie którego poruszane są bieżące problemy sektora. W ramach kongresu przewidziana jest prelekcja dot. możliwości wejścia na rynek zamówień publicznych organizacji międzynarodowych i oferty Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP. Rejestracja na wydarzenie trwa!

 

więcej

Utworzono: 16 stycznia 2018

W związku z organizacją przez Biuro Narodów Zjednoczonych w Genewie seminarium nt. zamówień publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych pt. "How to do business with the United Nations", uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii i Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP organizują misję szkoleniową z polskimi firmami do Genewy (Szwajcaria) w dniach 13-15.02.2018 r. Zachęcamy do uczestnictwa!

więcej

Utworzono: 16 stycznia 2018

Zachęcamy do udziału w praktycznych warsztatach Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP nt. tworzenia konsorcjów i innych form współpracy przy przetargach publicznych pt. "Zamień kontakty na kontrakty", które odbędą się 29 stycznia br. w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, w Warszawie. Partnerami spotkania są: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, międzynarodowa kancelaria prawna K&L Gates, EPRD sp. zo.o. i CP Smolna. Rejestracja trwa, limit miejsc na warsztaty: ograniczony.

więcej