Utworzono: 25 lipca 2018

W zw. z realizacją przez PARP projektu SESAM, serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniu pt. "Zamówienia publiczne Komisji Europejskiej i innych organów Unii Europejskiej z perspektywy sektora prywatnego". Szkolenie odbędzie się 3 września 2018 r. (poniedziałek) w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia, rejestracja na szkolenie trwa!

więcej

Utworzono: 29 czerwca 2018

Uprzejmie informujemy, że Agencja NATO ds. Łączności i Informatyki (NCIA) organizuje w dniach 16-18 października br. kolejną edycję wydarzenia "NIAS 2018" pt. "CYBER SECURITY SYMPOSIUM". Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim dla sektora IT/ICT. Rejestracja na konferencję trwa, zapraszamy!

więcej

Utworzono: 11 czerwca 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach 10 - 13 września 2018 r. w Durbanie (Republika Południowej Afryki) odbędzie się Konferencja Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej "ITU Telecom World 2018", jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla sektora IT/ICT. Rejestracja na wydarzenie trwa!

więcej

Utworzono: 6 czerwca 2018

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zapraszają na III Forum Eksportowe, które odbędzie się 15 czerwca br. w siedzibie Urzędu przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu. Tematyka tegorocznego Forum dotyczy wsparcia finansowego dla wielkopolskich przedsiębiorców, w tym eksporterów, oraz wsparcia dla firm w ramach realizacji zamówień publicznych dla organizacji międzynarodowych, jak Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ), Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), NATO, Międzynarodowy Czerwony Krzyż, itp. Jest to jeszcze mało znany sposób na rozwijanie potencjału eksportowego polskich firm, który zdecydowanie zasługuje na większe zainteresowanie ze strony biznesu.

więcej

Utworzono: 23 maja 2018

W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, mającego na celu promocję zamówień UE wśród przedsiębiorców, zachęcamy do udziału w szkoleniu poświęconym elektronizacji zamówień publicznych w Unii Europejskiej. Szkolenie odbędzie się 25 czerwca br. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. Rejestracja trwa, zapraszamy!

więcej

Utworzono: 23 maja 2018

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwo Obrony Narodowej zachęcają przedstawicieli polskich firm do udziału w konferencji pt. “Dzień polskiego przemysłu obronnego z obszaru łączności i informatyki. Możliwości współpracy z Agencją NATO ds. Łączności i Informatyki (NCIA) w obszarze zamówień publicznych”, która odbędzie się 14 czerwca 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie.

więcej

Utworzono: 8 maja 2018

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT) oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęcają przedstawicieli firm do udziału w seminarium pt. “Współpraca sektora prywatnego z Organizacją Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE): zamówienia OBWE”, które odbędzie się 22 maja 2018 r. w siedzibie MPiT w Warszawie. Celem seminarium jest przybliżenie polskim przedsiębiorcom możliwości biznesowych w zw. z projektami i zamówieniami realizowanymi przez Organizację Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (ang. Organization for Security and Co-operation in Europe, OSCE).

więcej