Utworzono: 21 sierpnia 2017

Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych pn. „UNDP Procurement Support Services to the Ministry of Health of Ukraine - business opportunities”, które odbędzie się 5 września br. o godzinie 10.00 w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (ul. Pańska 81/83 w Warszawie).

więcej

Utworzono: 18 sierpnia 2017

28 września 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju odbędzie się konferencja „How to do business with the NATO Support and Procurement Agency”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 09:30 w sali konferencyjnej ABC, Pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie.

więcej

Utworzono: 3 sierpnia 2017

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia publiczne w najbliższych tygodniach uruchomi rejestrację na trzy wydarzenia seminaryjne, które odbędą się w Warszawie.

więcej

Utworzono: 17 marca 2017

Eksperci Punktu Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych informowali o możliwościach związanych z zamówieniami organizacji międzynarodowych.

więcej

Utworzono: 10 czerwca 2016
Punkt Informaycjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP objął patronat honorowy nad IV Kongresem Infrastruktury Polskiej, który odbędzie się 22 czerwca br. w Warszawie. Podczas kongresu zostaną omówione istotne zagadnienia infrastrukturalne dot. krajowego rynku infrastruktury transportowej i energetycznej. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.
Utworzono: 30 maja 2016

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP zachęca do udziału w seminarium pn. "Przegląd instrumentów wsparcia eksportu na globalnym rynku zamówień publicznych", które odbędzie się 14 czerwca br. (wtorek) w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.

 

więcej

Utworzono: 17 maja 2016

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP zachęca do udziału w seminarium pn. "Przegląd instrumentów wsparcia eksportu na globalnym rynku zamówień publicznych", które odbędzie się 14 czerwca br. (wtorek) w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. Rejestracja: wkrótce!

więcej