Utworzono: 24 kwietnia 2018

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP i ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zapraszają do udziału w szkoleniu pt. „Rynek zamówień organizacji międzynarodowych w zasięgu polskich firm: zamówienia systemu ONZ”. Szkolenie odbędzie się 10 maja br. w siedzibie IPH, rejestracja na spotkanie trwa.

więcej

Utworzono: 24 kwietnia 2018

Uprzejmie informujemy, że 14 czerwca 2018 r. w Warszawie odbędzie się konferencja nt. zamówień realizowanych przez NATO. Organizatorami konferencji są: Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP, Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP. Więcej informacji o wydarzeniu i rekrutacja: wkrótce na www.mzp.parp.gov.pl

Utworzono: 3 kwietnia 2018

W związku z organizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości cyklu szkoleniowego nt. zamówień publicznych na zagranicznych rynkach, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym ze spotkań, które odbędzie się w ramach planowanego cyklu. Spotkanie będzie poświęcone rynkowi zamówień publicznych w Republice Czeskiej. Rejestracja trwa!

więcej

Utworzono: 29 marca 2018

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zachęcają polskie firmy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu zamówieniowym Organizacji Narodów Zjednoczonych, które odbywa się rokrocznie w Nowym Jorku pt. „EU - UN Procurement Seminar”. Tegoroczna, piętnasta edycja odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia br. PARP i MSZ RP koordynują udział polskich firm w wydarzeniu, a przedstawiciele obu instytucji będą obecni podczas nowojorskiego seminarium. Rejestracja na wydarzenie trwa!

 

więcej

Utworzono: 8 marca 2018

W związku z organizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości cyklu szkoleniowego nt. zamówień publicznych na zagranicznych rynkach, serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym ze spotkań, które odbędą się w ramach planowanego cyklu. Spotkanie będzie poświęcone rynkowi niemieckich zamówień publicznych. Rejestracja trwa!

więcej

Utworzono: 21 lutego 2018

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP i Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP zachęcają do udziału w seminarium organizowanym we współpracy z Pracodawcami Pomorza pt. „Rynek zamówień publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych w zasięgu polskich firm”. Seminarium odbędzie się 1 marca br. w Gdańsku. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Rejestracja trwa!

 

więcej

Utworzono: 5 lutego 2018

W imieniu Ministerstwa Gospodarki Republiki Białorusi oraz we współpracy z Białoruskim Funduszem Finansowego Wsparcia Przedsiębiorców, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza polskie podmioty gospodarcze do wzięcia udziału w 8 Edycji Giełdy Podwykonawców dla branży przemysłowej, która odbędzie się w 29.05 br. w Mińsku, Republika Białorusi.

więcej