Utworzono: 26 listopada 2018

Zapraszamy do udziału w konferencji Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii pt. "Moda na współpracę z organizacjami międzynarodowymi", która odbędzie się 5 grudnia 2018 r. (środa) w siedzibie Ministerstwa. Partnerem konferencji jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Nabór na wydarzenie trwa!

więcej

Utworzono: 19 listopada 2018

Dzięki uprzejmości Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii zachęcamy do udziału w konferencji pn. "Dzień Przemysłu: Współpraca z Korpusem Inżynieryjnym Armii Amerykańskiej", która odbędzie się 4 grudnia 2018 r. w Warszawie. Rejestracja na wydarzenie trwa do 28 listopada br.

więcej

Utworzono: 7 listopada 2018

Uprzejmie informujemy, że 5 grudnia 2018 r. w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Moda na zamówienia organizacji międzynarodowych". Partnerem wydarzenia jest m.in. Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP.

więcej

Utworzono: 7 listopada 2018

Za pośrednictwem Departamentu Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP informujemy, że w dniach 11-13 czerwca 2019 r. w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja targów humanitarnych: Warsaw Humanitarian EXPO. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP. Partnerem wydarzenia jest m.in. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej

Utworzono: 7 listopada 2018

Zachęcamy do wzięcia udziału w transmisji online z seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Elektronizacja zamówień publicznych w Polsce oraz RODO w zamówieniach publicznych", która odbędzie się 13 listopada 2018 r.

więcej

Utworzono: 12 października 2018

Informujemy, że w dniach 12 -13 listopada 2018 r. w Berlinie (Niemcy) odbędzie się NATO Industry Forum. Konferencja umożliwia przedstawicielom firm podjęcie konsultacji z Agencją w obszarach: wymagań NATO dot. zdolności obronnych, procesu rozwoju zdolności i wykorzystania rozwiązań innowacyjnych w NATO. Nabór trwa!

 

więcej

Utworzono: 28 września 2018

Zachęcamy przedstawiciela krajowego sektora prywatnego i publicznego do udziału w kolejnej wizycie szkoleniowej w Genewie (Szwajcaria) w zw. z organizacją przez ONZ konferencji pt. "How to do business with Common Procurement Activities Group (CPAG)". Konferencja odbędzie się 6 listopada br., udział w niej jest nieodpłatny. Rejestracja trwa!

więcej