Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych pn. „UNDP Procurement Support Services to the Ministry of Health of Ukraine - business opportunities”, które odbędzie się 5 września br. o godzinie 10.00 w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (ul. Pańska 81/83 w Warszawie).

 

Pan Zafar Yuldoshev, ekspert do spraw zamówień i koordynator projektu w United Nations Development Programme na Ukrainie, przedstawi proceduralne i praktyczne aspekty przetargów na farmaceutyki i środki medyczne, realizowanych w ramach porozumienia zawartego pomiędzy UNDP i Ministerstwo Zdrowia Ukrainy (dodatkowe informacje na temat projektu mogą Państwo znaleźć pod następującym adresem:

http://www.ua.undp.org/content/ukraine/en/home/operations/projects/democratic_governance/Medicine_procurement.html

 

W celu rejestracji uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego (w załączeniu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 3 września br.

 

Wystąpienie eksperta prowadzone będzie w języku angielskim.