Zachęcamy do udziału w seminarium pt. "Krajowe i zagraniczne zamówienia publiczne po nowemu - perspektywa MŚP", które odbędzie się 16 listopada 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie. Seminarium organizowane jest w związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, którego celem jest popularyzacja przetargów UE wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Udział w seminarium jest nieodpłatny. Rejestracja trwa!

Podczas seminarium uzyskają Państwo wiedzę i podstawowe narzędzia z zakresu krajowego rynku zamówień publicznych oraz rynku zamówień publicznych w Niemczech i Austrii. Przewidziane są również prelekcje dot. możliwości wsparcia polskich firm w przetargach organizacji międzynarodowych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Rozwoju, partnera wydarzenia. Seminarium jest również okazją do networkingu i konsultacji indywidualnych z ekspertami.

 

Rejestracja uczestników na szkolenie została zakończona. Zachęcamy do śledzenia transmisji online i udziału w innych wydarzeniach organizowanych przez PARP.

Link do transmisji online: http://mzp.parp.gov.pl/pl/wydarzenia/wydarzenia-aktualne/239-transmisja-online-z-seminarium-sesam-pt-krajowe-i-zagraniczne-zamowienia-publiczne-po-nowemu-perspektywa-msp-16-listopada-2017-r-godz-9-30-15-30

 

Więcej informacji o projekcie SESAM: http://mzp.parp.gov.pl/pl/sesam-pl