W związku z organizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości cyklu szkoleniowego nt. zamówień publicznych na zagranicznych rynkach, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym ze spotkań, które odbędzie się w ramach planowanego cyklu. Spotkanie będzie poświęcone rynkowi zamówień publicznych w Republice Czeskiej. Rejestracja trwa!

Na podstawie ogłoszeń opublikowanych w internetowej wersji Suplementu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej (Tenders Electronic Daily, dalej: TED) oraz Informacji o polskim i europejskim rynku zamówień publicznych w 2017 r. opracowanej przez Urząd Zamówień Publicznych, należy stwierdzić, że polskie firmy najczęściej realizowały kontrakty na rzecz czeskich zamawiających.

Wychodząc na przeciw potrzebom przedsiębiorców w zakresie poznania reguł porawnych i najlepszych praktyk dot. czeskiego rynku zamówień publicznych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Centrum Przedsiębiorczości Smolna oraz kancelaria prawna PETERKA PARTNERS w dniu 23 kwietnia br. organizują szkolenie w w/w zakresie.

Przedstawiciel kancelaria prawna PETERKA PARTNERS przedstawi podstawy czeskich zamówień publicznych. Szkolenie będzie dotyczyło przede wszystkim kwestii praktycznych związanych z udziałem polskich firm w przetargach na terenie Republiki Czeskiej.

Podczas szkolenia ekspert PKO Banku Polskiego przedstawi ofertę banku w zakresie finansowego wsparcia polskich firm w ekspansji na rynki zagraniczne, w tym zw. z realizacją zamówień za granicą.

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Program spotkania i formularz rejestracyjny zostały załączone poniżej.

 

Miejsce spotkania: Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, Warszawa

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 432 86 45

Informacje o pozostałych spotkaniach w ramach planowanego cyklu: tutaj Szczegóły wkrótce.

Organizator: Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne, PARP

Partner: Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Partner merytoryczny: kancelaria prawna PETERKA PARTNERS

   FormularzDownload this file (Formularz_CZ_final.docx).docx275 kB pobierz
   ProgramDownload this file (Program_CZ_final.docx).docx278 kB pobierz