Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP i ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zapraszają do udziału w szkoleniu pt. „Rynek zamówień organizacji międzynarodowych w zasięgu polskich firm: zamówienia systemu ONZ”. Szkolenie odbędzie się 10 maja br. w siedzibie IPH, rejestracja na spotkanie trwa.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli sektora prywatnego, którzy są zainteresowani aktywnym uczestnictwem w rynku zamówień zagranicznych i zamówień organizacji międzynarodowych, w szczególności systemu Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ).

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom oferty Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mającej na celu wsparcie polskich firm na w/w rynkach. Przekazane zostaną informacje na temat zamówień systemu ONZ, w tym zasady i procedury zamówieniowe oraz praktyczne wskazówki nt. przygotowania zwycięskiej oferty w w/w przetargach.


Więcej informacji i formularz rejestracyjny

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.