Uprzejmie informujemy, że w dniach 10 - 13 września 2018 r. w Durbanie (Republika Południowej Afryki) odbędzie się Konferencja Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej "ITU Telecom World 2018", jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla sektora IT/ICT. Rejestracja na wydarzenie trwa!

Konferencja organizowana jest corocznie przez Międzynarodową Unię Telekomunikacyjną, wyspecjalizowaną agendę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Celem spotkania jest zgromadzenie przedstawicieli sektora publicznego i prywatnego sektora IT/ICT i umożliwienie nawiązania relacji biznesowych. Poza skutecznym networkingiem organizatorzy proponują panele dot. wymiany wiedzy i doświadczeń branżowych; prezentację wysoko innowacyjnych rozwiązań ICT; prezentację możliwości rozwoju na rynkach rozwiniętych i rozwijających się; panele dedykowane MŚP i startupom oraz dot. możliwości realizacji dostaw przez firmy dla agencji systemu ONZ.

 

Zachęcamy do zapoznania się z przykładami sukcesów firm z całego świata w zw. z udziałem we wcześniejszych edycjach wydarzenia ITU Telecom World 2018: https://telecomworld.itu.int/about/success-stories/

 

Program wydarzenia dostępny jest tutaj

Formularz rejestracyjny

Pozostałe informacje o ITU Telecom World 2018

 

W razie zainteresowania udziałem w w/w wydarzeniu prosimy o zgłoszenie zainteresowania na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +48 22 432 86 45.

Rejestracji na wydarzenie należy dokonać samodzielnie. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości nie pośredniczy w procedurze rejestracyjnej ani pozostałych kwestiach logistycznych.