Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej zachęcają przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej oraz członków instytucji otoczenia biznesu do wzięcia udziału w misji szkoleniowej do Genewy, która odbędzie się w dniach 4 – 6 września 2018 r. Nabór na wydarzenie został zakończony, dziękujemy za zagłoszenia.

Celem misji jest przedstawienie jej uczestnikom możliwości biznesowych związanych z rynkiem zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, który rokrocznie szacowany jest na 50 mld dolarów amerykańskich, w tym rynkiem systemu Organizacji Narodów Zjednoczonych o wartości 18,6 mld dolarów amerykańskich. Przedmiotowy rynek pozostaje otwarty dla polskich firm.

 

Zarówno PARP, MSZ, MPIT i UKE podejmują wysiłki w celu promocji zamówień publicznych zagranicznych i zamówień organizacji międzynarodowych. Misja edukacyjna jest jednym ze wspólnych działań podjętych w tym zakresie.

W ramach misji planuje się:

1. Zaawansowane szkolenie nt. procedur zamówieniowych Organizacji Narodów Zjednoczonych i konsultacje indywidualne z pracownikami Biura Narodów Zjednoczonych w Genewie (ang. The United Nations Office at Geneva, UNOG);

2. Seminarium z ekspertami Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ang. International Telecommunication Union, ITU), możliwość udziału w wideo nagraniu promującym firmę/uczestnika, możliwość udziału w pracach grup studyjnych w obszarze innowacji.

 

Program wydarzenia i inne informacje: poniżej.

   ProgramDownload this file (word-to-pdf.pdf).pdf505 kB pobierz