Zachęcamy przedstawiciela krajowego sektora prywatnego i publicznego do udziału w kolejnej wizycie szkoleniowej w Genewie (Szwajcaria) w zw. z organizacją przez ONZ konferencji pt. "How to do business with Common Procurement Activities Group (CPAG)". Konferencja odbędzie się 6 listopada br., udział w niej jest nieodpłatny. Rejestracja trwa!

Celem konferencji jest przedstawienie jej uczestnikom (głównie firmom europejskim) możliwości biznesowych, w tym realizowanych projektów i przetargów przez wybrane organizacje systemu ONZ, zreszone w ramach Common Procurement Activities Group (CPAG), w tym: Gavi Alliance, IBE-UNESCO, ILO, IOM, ITU, ITC, UNAIDS, UNICEF, UNDP, UNHCR, UNITAR, UNICC, UNOG, UNOPS, the Global Fund, WHO, WIPO, WMO i WTO.

Udział w konferencji to możliwość:

- udziału w seminariach merytorycznych,

- spotkań w formule business to procurers, z pracownikami departamentów zamówieniowych organizacji,

- spotkań w formule business to business, z przedstawicielami sektora prywatnego głównie z Europy, którzy mają już doświadczenie na rynku zamówień ONZ lub planują takie doświadczenie zdobyć. Jest to cenna opcja biorąc pod uwagę, że jest możliwość udziału w zamówieniach ONZ w formie konsorcjów lub innych formach wspólnego udziału w procedurach zamówieniowych.

 

Seminarium odbędzie się w jęz. angielskim.

Udział w nim jest nieodpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie organizują i pokrywają koszty zw. z delegacją.

Rejestracja i program wydarzenia jest dostępny tutaj 

Jeśli zamierzacie Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o dodatkową rejestrację tutaj

Rejestracja trwa do 2 listopada 2018 r.

 

Do udziału w wydarzeniu zachęcają: Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii i Urząd Komunikacji Elektronicznej.

 

Zachęcamy do właściwego przygotowania się do udziału w seminarium CPAG 2018. W tym celu w dniach 19 października br. (piątek) i 26 października br. (piątek) w godz. 9 - 15:00 uruchomiliśmy dla Państwa bezpłatne konsultacje w PARP, których celem jest:

- pomoc w rejestracji w systemie United Nations Global Marketplace (rejestracja jest niezbędna, aby aktywnie uczestniczyć w przetargach ONZ),

- pomoc w przygotowaniu oferty firmy w jęz. angielskim (ma to znaczenie w przypadku chęci odbycia spotkań w formule B2B i B2C).

W/w pomoc świadczona będzie w ramach działalności Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne

 

W celu zapisania się na w/w konsultację prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze wskazaniem preferowanej daty i godziny spotkania.