Utworzono: 19 października 2015

Dostępna jest transmisja online z trwającej konferencji pt. „Wkład Polski w zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego świata” w związku z udziałem Polski w Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie. Podczas konferencji odbędzie się panel dyskusyjny z ekspertami, w tym przedstawicielami Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO).

więcej

Utworzono: 28 września 2015

W związku z udziałem Polski w Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji pt. „Wkład Polski w zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego świata” i panelu dyskusyjnym z ekspertami, w tym przedstawicielami Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO). Konferencja odbędzie się 19 października 2015 r. w Pawilonie Polskim na terenie Wystawy Światowej w Mediolanie.

więcej

Utworzono: 28 września 2015

W dniu 9 października 2015 r. odbędzie się seminarium Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Komisji Europejskiej pn. „Możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się". Wydarzenie organizowane jest w ramach Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne (MZP).

więcej

Utworzono: 23 września 2015

12 października 2015 r. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie odbędzie się seminarium Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP pn.: "Zamówienia publiczne Banku Światowego - możliwości biznesowe dla polskich przedsiębiorców w związku z realizacją projektów inwestycyjnych".

 

więcej

Utworzono: 9 września 2015

W imieniu Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa zapraszamy do udziału w seminarium edukacyjnym nt. "Środki dla małych i średnich przedsiębiorstw w perspektywie finansowej UE 2014-2020", które odbędzie się 21 września br. (poniedziałek) w warszawskim Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Podczas spotkania omówione zostaną możliwości wsparcia przedsiębiorców w obszarze globalnych zamówień publicznych w ramach Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne.

więcej

Utworzono: 21 czerwca 2015

W dniach 8 i 9 czerwca 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się XV Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Forum to największe wydarzenie edukacyjne dla przedsiębiorców w Polsce, w tym roku swój udział w ponad 35 panelach w ramach Forum zarejestrowało ponad 900 uczestników. Panele transmitowane były także na żywo w Internecie.

więcej

Utworzono: 15 czerwca 2015

W dniu 15 maja 2015 r. w Jachrance odbyła się Międzynarodowa Konferencja "Polish Business Meeting - kierunki rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw" zorganizowana przez Polish Business Club. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 przedsiębiorców, którzy zdobyli informację w zakresie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem.

 

więcej