W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, mającego na celu promocję zamówień UE wśród przedsiębiorców, zachęcamy do udziału w szkoleniu poświęconym elektronizacji zamówień publicznych w Unii Europejskiej. Szkolenie odbędzie się 25 czerwca br. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. Rejestracja trwa, zapraszamy!

Celem szkolenia jest zapoznanie z aktualnymi regulacjami dotyczącymi elektronizacji zamówień publicznych w Polsce i wybranych krajach Unii Europejskiej. Prelegenci, r. pr. Piotr Trębicki i r. pr. Marta Pasztaleniec z CZUBLUN TRĘBICKI Kancelaria Radców Prawnych sp. p. odpowiedzą na pytania jak przygotować się do wdrożenia nowych zasad komunikacji elektronicznej, które będą obowiązywać od 18 października 2018 r. oraz jak niniejsze zasady funkcjonują w UE. Omówione zostaną zagadnienia dot. form elektronicznych w PZP, podpisu kwalifikowanego i projektu platformy e-Zamówienia.

 

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Program spotkania i formularz rejestracyjny zostały załączone poniżej.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 432 86 45

 

Organizator: Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP

Partner merytoryczny: CZUBLUN TRĘBICKI Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

Pozostali partnerzy: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Centrum Przedsiębiorczości Smolna

 

   ProgramDownload this file (Program_25.06.2018.pdf).pdf184 kB pobierz
   Formularz rejestracyjnyDownload this file (Formularz_25.06.2018_zmienione.docx).docx146 kB pobierz